Mavi Kaplanlar’a twitter desteği

Takıma, #BastırHadi hashtagine gelen tweetlerden özel forma hazırlanacak.

16.12.2013 - 11:53 | MediaCat

Türk Telekom Basketbol Takımı, Beko Basketbol Ligi’nde daha önce denenmemiş bir organizasyon yapacak. Mavi Kaplanlar ismiyle de anılan Türk Telekom Basketbol Takımı sezonun en önemli maçlarından birinde basketbol severlerin tweet’leriyle bezenmiş özel formaları giyecek.

www.bastirhadi.com adlı internet sitesini ziyaret edip #BastırHadi hashtag’iyle tweet atan taraftarların tweet’leri arasından en yaratıcı olanlar jüri tarafından seçilecek. Seçilen tweetler, Türk Telekom formasına basılacak ve Beko Basketbol Ligi’nin 13. haftasında oynanacak Türk Telekom- Anadolu Efes karşılaşmasına Mavi Kaplanlar bu formalarla çıkacak.

Öte yandan bu kampanyada tweet atıp Mavi Kaplanlar’ı destekleyenler sürpriz hediyeler de kazanacak. Yapılacak çekiliş sonucunda 5 kişi Türk Telekom Basketbol Takımı oyuncuları tarafından imzalanmış basketbol topu kazanırken, 5 basketbolsever ise imzalı forma sahibi olacak. Ayrıca 1000 şanslı taraftar, en yaratıcı tweet’lerle tasarlanmış özel Türk Telekom tişörtü kazanacak.