“Mavi dönüşüm” başladı

Mavi ve Kıvanç Tatlıtuğ işbirliğinin son meyvesi yayında.

21.09.2021 - 12:16 | MediaCat

“Mavi dönüşüm” başladı

Mavi, sürdürülebilir gelecek için bir adım daha atarak Kıvanç Tatlıtuğ’un sözcülüğünde “Mavi Dönüşüm Başladı” kampanyasını başlattığını duyurdu. Marka, sürdürülebilirlik stratejisi kapsamında doğaya daha saygılı ürünler yapma motivasyonuyla iki yıl önce hayata geçirdiği All Blue koleksiyonunu, geri dönüştürülmüş plastik şişelerden üretilen yeni Mavi Pro Sport Repreve® koleksiyonu ile genişletti. Koleksiyon, 593 bin 750 plastik şişenin geri dönüştürülmesiyle oluşturuldu.

“Mavi dönüşüm” başladı

Gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak için sorumluluk alınması gerektiğini belirten Kıvanç Tatlıtuğ, “Alışkanlıklarımızı, iş yapma, üretim ve tüketim biçimlerimizi gözden geçirmemiz gerekiyor. Bu noktada hepimize görevler düşüyor. Bir aktör olarak verebileceğim en büyük desteğin; bu konuda atılan adımların daha geniş kitlelere yayılmasına yardımcı olmak olduğunu düşünerek, ben de elimden geleni yapıyorum. Mavi’nin bu konudaki liderliğini ve öncülüğünü çok değerli buluyorum. Senelerdir birlikte yürümekten heyecan duyduğum Mavi ile bu kadar önemli bir projede de yan yana olmak benim için gurur verici” şeklinde konuştu.

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz ise, “30 yıldır tutkuyla en iyi jean’lerin peşinde koşan bir marka olarak, iki yıl önce hayata geçirdiğimiz All Blue sürdürülebilirlik stratejimiz doğrultusunda doğaya daha saygılı ürünler yapma motivasyonuyla çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl iki katına çıkardığımız sürdürülebilir All Blue koleksiyonumuzu şimdi de Mavi Pro Sport Repreve® ile genişletiyoruz. Yepyeni bir teknoloji kullanarak, dünyanın plastikten geri dönüştürülmüş en iyi iplikleriyle Mavi Pro Sport Repreve®’i geliştirdiğimiz ve bunu Kıvanç Tatlıtuğ’un sözcülüğünde müşterilerimizle buluşturduğumuz için çok mutluyum. Mavi dönüşüm başladı ve hız kesmeden devam edecek” dedi.

Dün gerçekleşen basın toplantısında duyurulan kampanya Leo Burnett İstanbul imzalı bir de reklam filmiyle taçlandı.

KÜNYE

  • Reklamveren: Mavi
  • Reklam Yıldızı: Kıvanç Tatlıtuğ
  • Reklam Ajansı: Leo Burnett İstanbul
  • Yönetmen: Engin Erden
  • Görüntü Yönetmeni: Burak Turan
  • Müzik: Mavi Tuna Remake
  • Müzik Düzenleme: 3K1A Music

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.