MediaCat

HP’den okullara destek

HP’den ABD’deki okulları finansal olarak desteklemeyi hedefleyen eğlenceli kampanya.

HP’den okullara destek

HP, mürekkep ve toner abonelik hizmeti Instant Ink’in yeni reklam kampanyasında çocuklarının okula dönüşüyle yaşadıkları mutluluğu gizleyemeyen ebeveynlerin coşkusunu ekrana taşıyor.

Aralarında birçoğunuzun Jane the Virgin’in Rafael’i Justin Baldoni ve eşi Emily Baldoni’nin de bulunduğu ebeveynler, Backstreet Boys’un meşhur teklisi Everybody’nin bir parodisini performe ediyor.


Marka, “HP Pays Your PTA” programına kaydolan okul aile birliği temsilcilerine 60 gün süreyle geçerli bir bağlantı veriyor. Öğretmenler ve ebeveynler, okullarının bağış kampanyasını tanıtmak için #HPPaysYourPTA etiketiyle Instagram Reels üzerinden şarkıya playback yapmaya ve bu bağlantıyı paylaşmaya davet ediliyor.

Bağlantıya tıklayan kişiler aylık 99 sentten başlayan planlarla Instant Ink hizmetine otomatik olarak kaydolacak. HP, bunun karşılığında kayıt için okulların okul aile birliği fonuna 10 dolar bağışlayacak. Şirket, en çok para toplayan beş okula 2’şer bin dolar, kampanyaya katılan tüm okullara ise toplamda 3 milyon dolar bağışlamayı hedefliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.