İstanbul’un “paha biçilemez” hikâyeleri

Paha Biçilemez Yüzleriyle İstanbul, İstanbul aşığı 25 ünlü ismin hikâyesini Dilan Bozyel'in objektifinden anlatıyor.

16.06.2017 - 10:08 | Tuğba Özögretmen

İstanbul'un "paha biçilemez" hikâyeleri

Mastercard’ın Paha Biçilemez İstanbul projesi kapsamında, Dilan Bozyel’in objektifinden anılar ve hikâyelerin yer aldığı Paha Biçilemez Yüzleriyle İstanbul kitabı raflarda yerini aldı.

İstanbul’dan ilham alarak farklı disiplinlerde üretim yapan isimlerin, İstanbul’un paha biçilemez noktalarında fotoğraflandıkları projede Mehmet Güreli, Derin Sarıyer, Görkem Yeltan, Tuna Kiremitçi, Seçkin Pirim, Beste Bereket, Barbaros Altuğ, Mabel Matiz, Aslı Demirer, Can Bonomo, Gökhan Türkmen, Birol Namoğlu, Mustafa Horasan, Dilan Bozyel, Genco Gülan, Şebnem Bozoklu, Akasya Aslıtürkmen, Çağla Büyükakçay, Arzu Kaprol, Ozan Güven, Kerem Görsev, Ali Poyrazoğlu, Yüksel Aksu, Saffet Emre Tonguç ve Elif Dağdeviren yer aldı.

İstanbul'un "paha biçilemez" hikâyeleri

Kitapta Bozyel, “İstanbul ve mutluluğu” bir araya getiren hikâyeleri kendi objektifiyle anlatıyor. Fotoğraflara ise Hatice Utkan Özden’in yaptığı söyleşiler eşlik ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.