MARKALI İÇERİK HAKKINDA

Neval Pınar Yılmaz
0212 282 26 40 (Dahili: 139)
nevalyilmaz@kapital.com.tr

27.08.2009 - 00:00 | MediaCat

Pazarlama, reklam, medya ve araştırma sektörlerinde sürekli olarak çeşitli araştırmalar yapılıyor, raporlar hazırlanıyor, böylece trendler belirlenmeye çalışılıyor, geleceğe dair öngörülerde bulunuluyor. Tümüyle yenilenen ve zenginleştirilen mediacatonline’da, bundan sonra bu tür rapor ve araştırmalara da yer vermek istiyoruz.

Yaptığınız bu tür araştırmaları, hazırladığınız raporları pazarlama, iletişim, medya ve reklam profesyonellerinden oluşan mediacatonline kullanıcılarıyla paylaşmak istiyorsanız, sitemizi size de açıyoruz. Bu rapor ve araştırmalarınızı isteğinize bağlı olarak özet şeklinde veya tümüyle yayımlamaya hazırız.

Bu içerik formatında rapor ve araştırmalarınız kurum logonuzla birlikte yayımlanacak, söz konusu rapor veya araştırmaya ait bir logonuz varsa bu logoya da yer verilecek.

Bu formatta haber içinde iletişim bilgilerinizi veya ilgili başka linkler sunarak mediacatonline kullanıclarıyla interaktif bir iletişim kurabilir, kullanıcıların size anında ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.