ADVERTORIAL HAKKINDA

Neval Pınar Yılmaz
0212 282 26 40 (Dahili: 139)
nevalyilmaz@kapital.com.tr

27.08.2009 - 00:00 | MediaCat

MediaCat dergisinde, kendilerini sağ sayfa reklamlarıyla ifade etmeyi yeterli bulmayan, mesajlarını bir içerik metni çerçevesinde ayrıntılı bir şekilde sunmak, böylece pazarlama, iletişim, medya ve reklam profesyonellerinden oluşan mediacatonline kullanıcılarına erişmek isteyen reklamverenlere, ‘Advertorial’ disiplin başlığı altında sayfalarımızı açıyoruz. Bugüne kadar reklam, iletişim ve medya dünyasından birçok marka, bu format çerçevesinde MediaCat sayfalarında yer aldı.

Bu içerik formatımızı, tümüyle yenilenen ve zenginleştirilen mediacatonline’a da taşıdık. Pazarlama, reklam ve medya dünyasına vermek istediğiniz mesajlarınız varsa ve bu mesajlarınızı ayrıntılı bir şekilde aktarmak için banner ve benzeri gösterim temelli reklam seçeneklerini yeterli görmüyorsanız mediacatonline’ın yeni ‘Advertorial’ formatından faydalanabilisiniz.

Bu formattta hazırlanacak haberleriniz hem ana sayfada görüntülenecek hem de ilgili içerik kategorilerinde listelenecek. Bu formatta haber içinde iletişim bilgilerinizi veya ilgili başka linkler sunarak mediacatonline kullanıclarıyla interaktif bir iletişim kurabilir, kullanıcıların size anında ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.