Markalardan Güneş tutulması hamleleri

Tutulmayı es geçmeyen markalardan bazılarının bu özel gün için hazırladıkları kampanya ve projelere yakından bakalım.

21.08.2017 - 17:14 | Arzu Nilay Kocasu

Markalardan Güneş tutulması hamleleri

Bugünlerde dünyanın en çok konuştuğu konulardan biri Güneş tutulması. Ay’ın Dünya ile Güneş’in arasına girerek kısa bir süreliğine Güneş ışınlarının Dünya’ya ulaşmasını engellemesiyle gerçekleşecek tutulma ABD’de; Oregon, Idaho, Wyoming, Illinois ve Kuzey Carolina gibi bölgelerden izlenebilecek.

En son 1979 yılında Washington, Oregon, Idaha, Montana ve Kuzey Dakota’dan izlenen “tam Güneş tutulması”nın ardından gelen bu yeni tutulma evrenin gizemlerinimerak edenler kadar markaların da ilgisini bir hayli çekiyor şüphesiz.

Hazırladıkları kampanya ve tanıtımlarla tutulmayı es geçmeyen markalardan bazıları karşınızda.

Chiquita

Eğer yeterince dikkatli bakarsanız, her yerde muz görebilirsiniz… Ay’ın arkasına saklanan Güneş’te bile. En azından Chiquita’nın iddiası bu yönde.

Güneş tutulması şerefine bir kampanya hazırlayan marka, tutulmanın “muz güneşi” olarak anılması yönündeki talebini Kaliforniyalı prodüksiyon şirketi Funny or Die işbirliğiyle hazırladığı bir dakikalık bir videoyla gerekçelendiriyor.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Kaynak: CNBC.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.