Markalardan Dünya Sağlık Günü paylaşımları

Markaların Dünya Sağlık Günü paylaşımları karşınızda.

07.04.2020 - 15:44 | Sencer Uçar

Markalardan Dünya Sağlık Günü paylaşımları

Dünya Sağlık Örgütü anayasasının yürürlüğe girdiği ve örgütün kurulduğu 7 Nisan 1948 tarihinden hareketle, 1950’den bu yana her yıl 7 Nisan’da kutlanan Dünya Sağlık Günü’nde markalar da kutlamalara sosyal medya paylaşımlarıyla katıldı.

Markaların, sağlık konusunda farkındalık yaratılması amacıyla kutlanan Dünya Sağlık Günü’ne özel mesajlarını sizler için derledik.

Gözden kaçırdığımız paylaşımları bize sosyal medya veya haber içi mesaj yoluyla ulaştırabilir, haberimizi geliştirip güncel tutmamıza yardımcı olabilirsiniz.

MediaCat

Socrates Dergi

Tohum Otizm Vakfı

Gratis

Arçelik Global

Bu gönderiyi Instagram'da gör

We may be socially distant, but on this #worldhealthday our hearts beat as one with our heroes. Post the paintings of the little artists in your family, add #ourheartsbeatasone and join us in showing our appreciation for healthcare workers and spreading the message of hope for better days. . 7 Nisan Dünya Sağlık Günü'nde mesafelerimiz uzak olsa da beraber atan kalplerimiz bir günün değil her günün kahramanları ile… Mutlu günlere kavuşmanın umudunu bizimle beraber çoğaltmak için siz de #kalbimizsizinle etiketiyle çocuklarınızın çizdiği resimleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşın, bu özel günde sağlık çalışanlarına birlikte teşekkür edelim. Hep beraber #iyileşeceğiz #dünyasağlıkgünü

Arçelik Global (@arcelikglobal)'in paylaştığı bir gönderi ()

Volvo Car Türkiye

Beşiktaş JK

Vodafone Türkiye

Boyner Grup

Lassa Türkiye

1 2 3 4

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.