MediaCat

Marka yönetenler CMO Sempozyum’da buluşuyor

CMO Sempozyum, Türkiye’nin lider pazarlama yöneticilerine eğitim ve deneyim paylaşımının yanı sıra sosyal programlarıyla keyifli bir tatil sunacak.

Marka yönetenler CMO Sempozyum’da buluşuyor

Bu yıl ilki düzenlenecek olan ve Türkiye’nin en değerli markalarını yöneten CMO’ları bir araya getirmeye hazırlanan CMO Sempozyum, 31 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında Side’de Paloma Finesse’de gerçekleşecek.

Marka yöneticileri için yeni stratejik fırsatlar ve işbirliği olasılıkları barındıran CMO Sempozyum’da alanında uzman, global çapta tanınırlığa sahip konuşmacıların sunumlarında mikro ve makro trendler analiz edilecek; kültürel, ekonomik, toplumsal ve bireysel yaşamı şekillendiren gelişmeler ele alınacak. Sempozyuma katılan CMO’ların konuşmacı olarak da yer alabilecekleri CMO Panelleri’nde ise dijital ticaretten kurumsal kültürün geleceğine, yapay zekâdan VR’a, veri odaklı pazarlamadan CMO’nun yeni çağda değişen rolüne kadar marka yönetenlerin ajandasındaki birçok konu dört gün boyunca detaylı bir şekilde masaya yatırılacak.

MediaCat’in düzenlediği CMO Sempozyum’a marka yönetenler kendi ekipleriyle birlikte katılabilecek ve hem endüstriler hem de roller arası deneyim paylaşımıyla ekonominin geleceği, sürdürülebilir stratejiler, marka yönetenlerin rol ve sorumluluk alanlarındaki değişimler hakkında farklı içgörüler edinme fırsatı yakalayacak.

CMO Sempozyum, Türkiye’nin lider pazarlama yöneticilerine eğitim ve deneyim paylaşımının yanı sıra konserler, doğa yürüyüşleri ve atölyeler gibi farklı sosyal programlarla keyifli bir tatil sunacak.

CMO Sempozyum hakkında detaylı bilgi almak ve iletişim için cmosempozyum@kapital.com.tr adresine yazabilir, cmosociety.net/cmosempozyum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.