Marjinal Porter Novelli’ye yeni müşteri

Marjinal Porter Novelli Online, GüvenRehberi.com'un iletişim çalışmalarını yürütecek.

22.01.2014 - 11:52 | MediaCat

Marjinal Porter Novelli Online,  geliştirdiği yazılım entegrasyonu ve güvenilirlik algoritmalarıyla şirketler, kurumlar, online mağazalar ve uzmanlar hakkında müşteri yorumlarını toplayan, doğrulayan ve yayımlayan topluluk odaklı bir online değerlendirme platformu hizmeti sunan GüvenRehberi.com’un iletişim çalışmalarını yürütecek.

Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak: ‘GüvenRehberi.com’un çalışma konusu, e-ticaret dünyası için önemli bir alanı kapsıyor. Marjinal Porter Novelli olarak e-ticaret konusunda yıllara dayanan tecrübemizle GüvenRehberi.com için en doğru iletişim çalışmasını yürüteceğimize inancımız tam.’ açıklamasında bulundu.

GüvenRehberi.com Kurucu Ortağı Onur Onat ise Marjinal Porter Novelli ile yaptıkları işbirliği konusunda şunları söyledi: “GüvenRehberi.com olarak, tüketicilere en iyi tercihleri yapmaları için yardımcı olurken, işini iyi yapan şirketlere de referanslarını göstererek işlerini büyütmek ve müşterilerinden sürekli geri dönüş alarak ürün ve hizmetlerini geliştirmek konusunda destek olmayı amaçlıyoruz. Türkiye için yeni ve önemli bir hizmet olan GüvenRehberi.com’u, Marjinal Porter Novelli’nin kullanıcılara en doğru biçimde tanıtacağına inanıyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.