Maji Network ile 77 AVM aynı networkte

Maji Network’ün reklam dünyasına kazandırdığı “ölçümlenebilir” ilk ve tek reklam mecra olan “Security Gates”, networkünde yer alan AVM sayısı 77'ye yükseldi...

22.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Maji Network’ün reklam dünyasına kazandırdığı “ölçümlenebilir” ilk ve tek reklam mecra olan “Security Gates”, networkünde yer alan  AVM sayısı 77’ye yükseldi. Türkiye’nin her noktasında en önemli ve ziyaretçi sayısı en yüksek AVM’lerle markaları tüketiciyle buluşturan Maji Network, son olarak Metroport AVM, Malatya Park AVM, Antares AVM, Airport AVM, Olivium AVM, Gordion AVM, Denizli Teras Park AVM, Espark AVM, Kale Center Outlet AVM’leri de networküne kattı.
Güvenlik dedektörlerinin zorunlu geçiş alanı olması sebebiyle markaları şansa bırakmaması dev markaların da bu mecrayı tercih etme nedeni. Security gates mecrasını tercih eden son markalar ise HP, Activex, Fairy, Carte D’or, Flo ve Polaris, Lifebuoy ve Ariel oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.