MediaCat

Madonna’nın yeni single’ı tanıtıldı

Clear Channel sahip olduğu alternatif outdoor mecraları sayesinde Madonna’nın son single’ı ‘’Give me all your luvin’’in tanıtımı dünya çapında 150 milyon kişiye ulaştı.

Madonna’nın yeni single’ı tanıtıldı

Dünyada bir ilk olan ve ilk defa Madonna’nın son single’ı için gerçekleştirilen bu multimedya tanıtım ABD, Fransa, İspanya, İsveç, Norveç, Singapur, Belçika, Finlandiya ve İngiltere’de ClearChannel’a ait 1600’den fazla dijital ekran ve ortak radyo istasyonları ile web sitelerinde yayınlandı.
 
Kampanya çerçevesinde tanıtım videosu aynı anda Clear Channel Outdoor’un New York Times Square, Las Vegas Fashion Island, Londra Picadilly Circus, Paris La Defense, Norvec Oslo Central Station, Helsinki ve Norvec’teki yüksek görünürlüğe sahip devasa billboardlarında gösterildi.
 
Ayrıca, Madonna’nın tanıtımdan önce, tanıtım sırasında ve sonrasındaki çekilen sabit görüntüsü de Clear Channel dijital billboardları vasıtasıyla metrolarda, AVM’lerde, tren istasyonlarında  ve barlarda yayınlandı.Tanıtımdan önce, heyecanı artırmak ve  yeni single’ı nerelerde izleyip dinleyebileceklerini belirtmek üzere her noktaya geri sayım yapan bir saat yerleştirildi.
 
Madonna, gerçekleştirilen çoklu tanıtımla, Twitter, Facebook, haber ve eğlence noktalarında en çok konuşulan konulardan biri oldu.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.