MediaCat

Madame Coco’da üst düzey atama

Madame Coco Satış ve Pazarlama Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Madame Coco’da üst düzey atama

Ev/yaşam, dekorasyon ve ev tekstili alanında faaliyet gösteren Madame Coco’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, 1 Aralık 2020 itibarıyla Madame Coco Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Cemal Cem Işık oldu.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Executive MBA eğitimini Sabancı Üniversitesi’nde tamamlayan Cemal Cem Işık, kariyerine 2001 yılında ABD’de Circuit City bünyesinde satış danışmanı olarak adım attı. Aynı firmada bölge müdürlüğüne kadar yükselen Işık, sonrasında Lowes’te bölge müdürlüğü yaptı ve sekiz yıllık yurtdışı deneyiminin ardından Türkiye’ye dönüş yaptı.

2009 yılında katıldığı Teknosa’da yedi yıl boyunca Teknosa Büyük Mağazalar Satış Müdürü, Pazarlama Direktörü ve Satış Direktörü pozisyonlarının ardından Ayaydın – Miroglio şirketine geçen Işık, şirkette perakende direktörlüğü ve icra kurulu üyeliği yaptı. Işık, Madame Coco’ya katılmadan önce son olarak Actera Grup ve Esas Holding ortaklığında olan Mars Sportif bünyesinde operasyondan sorumlu genel müdür yardımcılığı sorumluluğunu üstleniyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.