MediaCat

Dünyayı felakete sürükleyen bir aşk

2020 felaketlerle dolu bir yıl olarak hafızalara kazındı. Tüm bu kötülüğün kaynağındaysa yürekleri cehennem sıcağıyla dağlayan bir aşk yatıyor.

Dünyayı felakete sürükleyen bir aşk

Tüm dünyanın sona ermesini sabırsızlıkla beklediği 2020’ye veda etmeye bir aydan kısa bir süre kala, yılın bu denli gerçekçi bir cehennem provası olmasının ardındaki gizeme ışık tutmayı hedefleyen ABD menşeli arkadaşlık sitesi Match, yürek yakan bir reklam filmi yayınladı.

İkisi de Cehennem sakini olan Şeytan ve 2020’nin Match aracılığıyla tanışmalarıyla fitili ateşlenen felaketlerin dozunun, ikilinin ilişkisi ilerledikçe nasıl arttığının anlatıldığı 90 saniyelik reklam filmi Ryan Reynolds’ın sahibi olduğu Maximum Efforts imzası taşıyor.

Ryan Reynolds kampanya hakkında “2020 eşleşmesinin neye benzeceğini düşündük ve ortaya doğal ve hafif çarpıtılmış olarak çıkan sonuç bu oldu. Match milyonlarca insanı bir araya getiren bir arkadaşlık sitesi ve 2020 gibi ziyan bir yılda bile insanlar bir şekilde Match ile aşkı bulmayı başardı. Ayrıca, benim de bu işler sayesinde yönetim kurulu toplantılarında oyalanacak bir şeyim oluyor” açıklamasında bulunurken Match CMO’su Aesha Gilarde şu sözleri söyledi: “Bazen gülmek için vesileler yaratmak gerekir. Ryan ve Maximum Effort ekibi, yalnızların bu dönemdeki inanılmaz dirayetini dışlamaksızın, cehennemden çıkma bir yıl olan 2020’ye yaraşır bir hikâye kurguladı. 2021’in aşk hikâyelerini dinlemek için sabırsızlanıyoruz.”

Aaron Reed ve Natalie Roy’un canlandırdıkları Şeytan ve 2020 karakterleri için internet sitesinde birer kullanıcı hesabı oluşturan Match’in yeni reklamı sosyal medya platformlarından hedef kitlesiyle buluşacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.