M.E. Talks bilinçdışına ayna tutuyor

Etkinliğin bu ayki konukları Dr. Yener Girişken ve Ebru Üstün.

21.04.2017 - 08:50 | MediaCat

M.E. Talks bilinç dışına ayna tutuyor

Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen pazarlama deneyimleri paylaşım buluşmaları M.E. Talks (Marketing Experiences Talks) bu ay ThinkNeuro CEO’su Dr. Yener Girişken ve ETİ Gıda Kategori Geliştirme Grup Müdürü Ebru Üstün’ü ağırlamaya hazırlanıyor.

27 Nisan Perşembe saat 19:00’da, Kolektif House Levent’te gerçekleşecek etkinlikte Dr. Yener Girişken pazarlama iletişiminde duygusal boyutun yükselişini, beyin görüntüleme tekniklerinin pazarlama araştırmalarında nasıl kullanıldığını ve araştırma sürecinde çıkan olumsuz yorumların en yapıcı şekilde ekiplere nasıl aktarılacağını ve tüketici nörobiliminin şirketler tarafından başka alanlarda nasıl kullanılabileceğini anlatacak.

Yener Girişken’e sunumunda eşlik edecek Ebru Üstün ise bu araştırma tekniğini ilk olarak kullanmaya nasıl karar verdiklerini, bu tekniği benimseyen bir ekibin araştırma sonucunda aldığı olumlu ve olumsuz bildirimleri nasıl değerlendirmesi gerektiğini, fikri geliştiren ajanslarla konunun nasıl çözüme götürülebileceğini açıklayacak.

Dr. Yener Girişken ve Ebru Üstün’ün nöropazarlamayı vaka analizleriyle ele alacakları etkinliğe katılmak isteyenler rvd@rv.org.tr’ye e-posta atabilir veya +90-212-351-5548’i arayabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.