MediaCat

Lukoil ile ‘Top Sende’

Markadan futbolseverler için yeni yarışma.

Lukoil ile ‘Top Sende’

Türkiye’de Lukoil ve Akpet markalarıyla faaliyet gösteren Rusya menşeli petrol ve gaz şirketi Lukoil, spor ve futbol sevgisini dijital platformlarda düzenlediği bir yarışmayla futbolseverlerle paylaşıyor.

Gol sevinçlerini videoya kaydederek Topsende.lukoil.com.tr’ye gönderen katılımcılar arasından her hafta seçilen birinciler Spor Toto Süper Lig Maçlarının 28-33’üncü haftalarında yer alan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor kulüplerinin iç saha futbol maçlarına gitmeye hak kazanırken, yarışma sonunda seçilecek birinci ikinci ve üçüncüler de ayrıca ödüllendirilecek.

Yarışma ödülleri

18 yaşından büyük tüm futbolseverlere açık olan #TopSende’de haftanın birincileri Facebook hesaplarından yayınladıkları videolarının paylaşılması, beğenilmesi ve yorum alması gibi kriterler üzerinden yapılan bir puanlamayla belirlenecek.

Yarışma sonucunda dört takımın altında birinci ikinci ve üçüncü seçilen yarışmacılarsa sırasıyla;

  • Seçtikleri takımla bir gün ve kulüp futbolcuları tarafından imzalanmış bir forma topu, 1000 TL değerinde akaryakıt çeki, seçtikleri takımın maçına sezon bileti ve plaket,
  • Kulüp futbolcuları tarafından imzalanan forma ile futbol topu, 500 TL değerinde akaryakıt çeki, seçtikleri takımın maçına sezon bileti ve plaket,
  • Kulüp futbolcuları tarafından imzalanan forma ile futbol topu, 100 TL değerinde akaryakıt çeki, seçtikleri maçına sezon bileti ve plaket kazanacaklar.

#TopSende, 22 Mayıs 2016 saat 23:59’a kadar katılımcılarını bekliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.