Loud and Proud’dan sektöre merhaba

Yeni ajansın odak noktası verimlilik.

03.10.2018 - 13:41 | MediaCat

Loud and Proud'dan sektöre merhaba

Markaların verimlilik konusunda sorduğu pek çok sorunun yanıtsız kaldığı ve pazarın bu konuda taze fikirlere açık olduğu görüşünden hareketle faaliyetlerine başlayan “verimlilik ajansı” Loud and Proud sektöre merhaba dedi.

Müşterilerine Strateji, Tasarım ve Teknoloji ana başlıkları altında hizmet verecek ajansın misyonunu, sektörde 10 yıldan fazla deneyimi olan Elif Çetin şu sözlerle ifade ediyor:

Loud and Proud'dan sektöre merhaba“Amacımız, 21’inci yüzyıl pazarlama dinamiklerine uygun; bilinçli, verimli ve sürdürülebilir markalar yaratmak! Ajansımızın ürün ve hizmetlerinin temelinde kaynaklarınızı, enerjinizi, paranızı, çabalarınızı ve zamanınızı verimli kullanmanızı sağlamak var. Bununla birlikte esnekliğe ve hafifliğe dayanan iş modelimiz sayesinde rekabet yerine işbirliğini merkezileştiriyoruz. Böylece farklı disiplinlerin ve yeteneklerin birbirleriyle uyum içinde toplam kazanç, toplam fayda yaratmalarını sağlıyoruz.”

Loud and Proud iş modeli ve hizmetlerine dair bilgi almak isteyen herkesi Loudandproud.life adresine bekliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.