Aracını düzgün park edemeyenlere

Nissan'dan kötü park vakalarına dur diyen bir kampanya.

03.10.2018 - 13:09 | Gönül Hadımlı

Aracını düzgün park edemeyenlere

Araç kullanmaya yeni başlayanların kâbusu, metropol sakinlerinin ezeli düşmanıdır park etmek. Aktif olarak araç kullananlardansanız ve evinizin otoparkı da yoksa, park yeri bulabilmek dert listenizin en üst sıralarında yer alıyor demektir. Araçlarını park etme konusunda pek iyi olmayan sürücülerin, park yerlerini verimsiz kullanmaları da bu sorunun başlıca nedenleri arasındadır elbette.

Bazı insanların berbat park ettiklerinden bihaber olmayan Nissan, TBWA\Brüksel imzalı kampanyasında kötü park edilmiş araçların yanına giderek, araç sahiplerine minik bir sürpriz yapıyor ve onlara küçük bir mesaj yolluyor. Araçların etrafını Nissan logolu bir çerçeveyle işaretleyen marka, “Bırakın, araç kendisini park etsin” diyor. “Davranışlarınızı değil ama araçlarınızı değiştirebiliriz” sloganlı kampanya aracılığıyla Nissan, tüketicileri ProPilot Park Asistanı’nı deneyimlemeye teşvik ediyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Nissan
  • Reklam Ajansı: TBWA\Brüksel
Kaynak: Adeevee

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.