MediaCat

Londra’da yaratıcı buluşma

İngiltere’de yaşayan Türkiye kökenli yaratıcılar ve iş dünyası temsilcileri MediaCat ve Facebook işbirliğinde Londra’da bir araya geldi.

Londra’da yaratıcı buluşma

İngiltere’de yaşayan Türkiye kökenli yaratıcılar ve iş dünyası temsilcileri MediaCat ve Facebook işbirliğinde 4 Aralık’ta Londra’da düzenlenen özel bir etkinlikte buluştu. Etkinliğe pazarlama, iletişim, medya, tasarım ve teknoloji alanlarından profesyonellerin yanı sıra farklı sektörlerden Türkiye kökenli girişimciler ve iş insanları da katıldı.

MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, yaptığı açılış konuşmasında İngiltere pazarında faaliyet gösteren Türkiye kökenli iş insanları, yaratıcılar ve girişimcilerin tecrübe paylaşımına, işbirliğine ve desteğe ihtiyaç duyduğu alanlar olduğunu belirtti. MediaCat’in bu ihtiyaca karşılık Turkish Business Society UK isimli bir platform geliştirdiğini duyurdu.

Açılış konuşmasının ardından Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş’ın moderatörlüğünde farklı iş alanlarından konukların katılımıyla Londra’daki hayatı konu alan eğlenceli bir panel gerçekleştirildi. Panelde Yazar Azra Kohen, Gazeteci Çağdaş Ertuna, Smalleats Kurucu Ortağı ve 2PAx CEO’su Jale Erentok, Tasarımcı Hüseyin Çağlayan ve Bayer Tüketici Sağlığı İngiltere ve İrlanda Ülke Müdürü Oya Canbaş tecrübelerini aktardılar.

Etkinlik, İngiltere’de yaratıcı endüstrilerde çalışan Türkiye kökenli iş insanlarını bir araya getirmeyi hedefleyen bir buluşmalar serisinin ilki olma özelliğini taşıyor. Etkinlikleri takip etmek isteyenler Turkishbusinesssociety.co.uk adresini ziyaret ederek platforma üye olabilirler.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.