MediaCat

Logitech Türkiye’ye yeni ülke müdürü

Logitech Türkiye Ülke Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Logitech Türkiye’ye yeni ülke müdürü

Logitech Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Sinem Erdoğmuş Yavuz, Logitech Türkiye’nin ilk kadın ülke müdürü oldu. Yurtiçi ve yurtdışında çeşitli üst düzey satış ve pazarlama rollerinde görev alan Erdoğmuş Yavuz, görevinde şirketin büyüme sürecine, ekibine ve diğer faaliyetlerine liderlik edecek.

Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Sinem Erdoğmuş Yavuz, ekonomi alanındaki yüksek lisansını 2002 yılında yine aynı üniversitede tamamladı. Doktora derecesini 2006’da İspanya’da; Madrid Autonoma Üniversitesi’nden alan Erdoğmuş Yavuz, kariyerine 2002 yılında Vestel Iberia’da başladı. Burada dört yıl boyunca pazarlama ve satış alanlarında çeşitli görevler üstlendikten sonra 2006 yılında Türkiye’ye döndü ve sırasıyla Coca-Cola İçecek A.Ş ve British American Tobacco Türkiye’de çalıştı. 2011 yılında Coca-Cola Bahreyn ve Katar Satış Müdürlüğü pozisyonuna getirilen Erdoğmuş Yavuz, Şubat 2013’te Coca-Cola Şişeleme Grubu Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Umman Kanal Pazarlama Müdürü olarak atandı. Sonrasında Nestlé Türkiye’de zincir müşteriler satış müdürlüğünü yürüten Erdoğmuş Yavuz, yeni görevinden önce 3M Türkiye Tüketici Ürünleri İş Grubu Ülke Direktörü olarak görev almaktaydı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.