Lobby PR’da iki yeni isim

Lobby PR ailesine, iki yeni üye katıldı. 1992 yılında Ünal Uzun tarafından kurulan Lobby PR’da Migros Türk T.A.Ş, Nike, Anadolu Sigorta,

09.04.2007 - 17:52 | MediaCat

Lobby PR ailesine, iki yeni üye katıldı.

1992 yılında Ünal Uzun tarafından kurulan Lobby PR’da Migros Türk T.A.Ş, Nike, Anadolu Sigorta, Anadolu Hayat Emeklilik ve Digiturk şirketlerinin medya ilişkilerinin koordinasyonu ve özel proje uygulamalarından sorumlu medya ilişkileri koordinatörlüğü görevine, Nurten Yalçın Erüs getirildi.

1975 doğumlu olan Nurten Erüs, Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesi İktisat Bölümü’nü bitirdi. Daha sonra Sorbonne Üniversitesi’nde “İnsan Kaynakları ve Sosyal Politikalar Ekonomisi” üzerine yüksek lisans yaptı.
Öğrencilik yıllarında gazeteciliğe başlayan Erüs, 1994 yılından bu yana çeşitli gazete ve dergilerde çalışmış ve değişik mevkilerde ekonomi gazeteciliği görevlerinde bulundu.

2 Nisan 2007 itibariyle Lobby PR’da medya ilişkileri direktörlüğüne getirilen Pelin Maktav’sa, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezunu.  Çalışma hayatına Tümer&Tümer Tanıtım’da medya ilişkileri sorumlusu olarak başlayan Maktav, Lobby PR’da Anadolu Hayat Emeklilik, Migros Türk T.A.Ş ve Digitürk’ten sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.