MediaCat

Lobby PR’a yeni müşteri

Ajans müşteri portföyüne yeni bir marka ekledi.

Lobby PR’a yeni müşteri

Doğan Online bünyesindeki D Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş.’ye ait çevrimiçi şans oyunları platformu Nesine.com, yeni dönem iletişim çalışmaları için Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı ile anlaştı.

Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı, işbirliği kapsamında Nesine.com’un medya ilişkileri ve stratejik danışmanlık başta olmak üzere tüm projelerinin iletişim alanlarındaki danışmanlığını üstlenecek.

İletişim danışmanlığı sektöründe 1993 yılından bu yana faaliyet gösteren Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı; Abbott Türkiye, Anadolu Hayat Emeklilik, Anadolu Sigorta, Arçelik, Amerikan Hastanesi, Audi, Avrasya Tüneli, Aygaz, Bentley, Bodrum Amerikan Hastanesi, Bugatti, D-Marin, Divan Grubu, DOD, Doğuş Çay, Doğuş Holding, Doğuş Marine Services, Doğuş Otomotiv, Doğuş Turizm, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, İş Sanat, Koç Holding, Koç Üniversitesi Hastanesi, Koç Üniversitesi, Koç Üniversitesi Yayınları, Koçtaş, Lamborghini, Marsh Türkiye, MedAmerikan Tıp Merkezi, Mercer Türkiye, Migros, Paşabahçe, Porsche, SEAT, Singer, Şişecam, Şölen, TAT Gıda Sanayi A.Ş., TechOne, Token Finansal Teknolojiler, TSKB, Türkiye İş Bankası, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, Tüpraş, TÜVTÜRK, TÜV SÜD, Twozero, Volkswagen Binek Araç ve Volkswagen Ticari Araç’a danışmanlık hizmeti veriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.