MediaCat

Live Earth Türkiye’nin medya ajansı belli oldu

Küresel ısınma ile mücadele etmek amacıyla düzenlenen ‘Live Earth’

Live Earth Türkiye’nin medya ajansı belli oldu

Küresel ısınma ile mücadele etmek amacıyla düzenlenen ‘Live Earth’ Türkiye’nin tüm basın ve sponsorluk çalışmaları Sirius İletişim tarafından yürütülecek. İstanbul, Londra, New York, Sidney, Şangay, Tokyo, Johannesburg, Rio de Janeiro ve Hamburg’tan sonra “Live Earth” şehirlerinin arasında yer alacak.

Dünya çapında 2 milyar izleyiciyi bir araya getirecek global konserler serisinin Türkiye ayağını gerçekleştiren Purple Concerts, organizasyonun tüm medya ilişkileri ve sponsorluk çalışmaları için Sirius İletişim ile çalışma kararı aldı. Organizatörler tarafından daha once Londra, New York, Sidney, Şangay, Tokyo, Johannesburg, Rio de Janeiro ve Hamburg olarak açıklanan şehirlerin arasına İstanbul’da katıldı.

‘Live Earth İstanbul’ konseri ulusal televizyonların yanı sıra dünya çapında yayın yapan 120 televizyon kanalı tarafından da canlı olarak yayınlanacak. Konserle ilgili detayların ilerleyen tarihlerde açıklanacağı ‘Live Earth İstanbul’ konserinde Türkiye’den ve dünyadan birçok ünlü sanatçı sahne alacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.