Emrah Akay yuvaya döndü

Emrah Akay, "Come to Movida" bünyesine katıldı.

08.01.2018 - 10:52 | MediaCat

MullenLowe'dan Movida'ya transfer

Reklamcılığa 22 yıl önce Movida bünyesinde adım atan Emrah Akay yuvaya geri döndü. Movida’nın ardından Cenajans Grey, Güzel Sanatlar, Leo Burnett ve MullenLowe’de kreatif liderlik yapan ve aralarında Cannes Lions, Epica, New York Festivals, Golden Drum, Eurobest ve Kristal Elma’nın da bulunduğu ulusal ve uluslararası yarışmalarda 100’ün üzerinde ödülü bulunan Akay, kendisini “Come to Movida” adıyla yeniden konumlandıran ajansa ortak ve ECD unvanları ile katıldı.

Emrah Akay’ın Come to Movida bünyesine katılması ile ilgili konuşan Come to Movida Eş Başkanı Oğuzhan Akay, “Emrah’ın gelişi, çalışmalarını yıllardır takdir ettiğim kardeşimin yuvaya dönmesi gibi değil. Aksine, usta reklamcı Emrah Akay Movida’ya geliyor, güçler birleşiyor, etki alanı genişliyor. Bu nedenle adımız, Come to Movida” sözleriyle değerlendirdi.

Come to Movida sadece reklam yapmaktan ziyade bir çekim merkezi haline gelmeyi hedefliyor. Gelenekselin yanında markalı içerik ve eğlenceye de odaklanacak olan ajans, sektörün ihtiyacı olan düşük maliyetli prodüksiyon, online aktivasyon, promo ve medya fikirleri ile de fark yaratmaya niyetli. Ajans, sektördeki yetişmiş insan kaynağı ile de hibrit modeller üzerinden işbirlikleri gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.