MediaCat

LGBTQA’nın etkileyici alfabesi

Equinox, Onur Ayı şerefine LGBTQA’nın kimliğini betimliyor.

LGBTQA’nın etkileyici alfabesi

Her birimiz varoluşumuzla ve kendi kimliğimizle gurur duymalı ve kimliğimizi içimizden geldiği şekilde, hiçbir zincire bağlı kalmadan dışa vurmalıyız. Üst segment fitness kulüpleri zinciri Equinox da bu felsefeyle, bireyleri, kimliklerini diledikleri gibi yansıtmaları için destekliyor ve Onur Ayı şerefine LGBTQA topluluğu için bir reklam kampanyası yayınlıyor.

LGBTQA topluluğunun çeşitliliğini ve karakterini altı harfle betimleyebilmek pek mümkün olmazdı. 26 mikro belgeselden oluşan beş dakikalık reklam filmi, topluluğun kimliğini oldukça etkili bir şekilde yorumluyor. Reklam filminde, alfabenin her bir harfi ile başlayan kelimeler dans karakterlerinin yorumlamalarıyla açıklanıyor.

Wieden + Kennedy reklam ajansı tarafından LGBTQA topluluğu ile ortak bir çalışma sonucu hazırlanan reklam filmi Jordan Bahat tarafından yönetiliyor. Koreografisi ise Andrew Winghart’a ait.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.