Kreatiflerden DiCaprio’ya Oscar konuşması

Reklam sektöründen Leonardo DiCaprio'ya dev hizmet.

26.02.2016 - 11:33 | Arzu Nilay Kocasu

Kreatiflerden Leonardo DiCaprio'ya Oscar konuşması

Leonardo DiCaprio’nun Oscar’a uzanamayan yolculuğu uzun yıllardır sürüyor. 20 yılı aşkın bir süredir “ha aldı ha alacak” denilen heykelcik için bu yıl Alejandro González Iñárritu yönetmenliğindeki The Revenant’ta sergilediği oyunculukla yarışacak DiCaprio pek çoklarına göre bu kez şeytanın bacağını kıracak.

The Revenant’ta bir ayıyla çift raund dövüşen ve bir atın içine girip uyuyan DiCaprio bu yıl Akademi’den nasıl dönerse dönsün, oyuncunun sırf adaylığıyla oluşan ve GIF’lerden video oyunlara kadar her geçen gün daha da muazzamlaşan DiCaprio evrenine yeni yıldızlar eklenmeye devam ediyor.

Son filminden de görüleceği üzere öldürülmesi mümkün olmayan bu yiğide hakkını vermek isteyen 360i İnteraktif Art direktörü Sung Ha ve Kıdemli Reklam Yazarı Jamie Rome ile MullenLowe’ün video içeriklerinden sorumlu başkan yardımcısı Emile Doucette güçlerini birleştirerek Leonardo DiCaprio için oyuncunun eski rollerindeki repliklerinden oluşturdukları bir Oscar konuşması hazırladı.

Karşınızda, Leonardo DiCaprio’nun gönüllerdeki 2016 Oscar konuşması…

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.