LeBron James ile kripto para 101

Crypto.com, LeBron James ile yaptığı işbirliğiyle kripto para eğitimini erişilebilir kılmayı hedefliyor.

01.02.2022 - 17:46 | Ceren Berfin Beyazdağ

LeBron James ile kripto para 101

Büyük teknoloji şirketlerinin tekelinde olan Web2’nin aksine daha demokratik, merkeziyetsiz ve yatay düzlemde bir ortam vaat eden Web3, genel kullanıcının meselesi olduğundan beri herkesin bilgi ve güç sahibi olmaya çalıştığı bir konu. Bu durumun farkında olan kripto para platformu Crypto.com, LeBron James Family Foundation ile Web3 eğitimini daha geniş bir kitleye yaymak üzere kolları sıvadı.

NBA yıldızı LeBron James’in eğitimde fırsat eşitliğini hedefleyen derneği LeBron James Family Foundation (LJFF), Crypto.com işbirliği sayesinde dernek bünyesindeki öğrencileri ve aileleri hem blokzincir ve kripto para teknolojileriyle tanıştıracak hem de Web3’ün sunacağı imkânlara ve yeniliklere hazırlayacak.

Matt Damon’ın kamera karşısına geçtiği reklam filmiyle bilinen Crypto.com, bu seneki Super Bowl’da yayınlayacağı reklam kampanyalarıyla ve Los Angeles’taki Staples Center’ın (Crypto.com Arena) isim haklarını 20 yıllığına satın almasıyla bu senenin öne çıkan markalarından biri. Platform ayrıca Water.org ve Angel City Football Club ile düzenlediği sosyal sorumluluk çalışmalarıyla kripto paranın hayatın her noktasına dokunabileceği düşüncesini de aşılamayı hedefliyor. LJFF ile gerçekleştirilecek bu işbirliği, Web3 evreninin vaat ettiği ilkelere uygun bir eğitim imkânı sunacak.

Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.