LC Waikiki’de üst düzey atama

Dijital dönüşümü odağına alan şirketin CDO'su belli oldu.

16.04.2019 - 09:51 | MediaCat

LC Waikiki'de üst düzey atama

1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren moda perakende markası LC Waikiki’de CDO (Chief Digital Officer) mevkiine Şerafettin Özer atandı.

Dijital dönüşümü odağına alarak veri ve teknoloji kullanımını yeniden şekillendiren ve organizasyon yapısını bu doğrultuda geliştiren LC Waikiki’de bu alana özel oluşturulan ve şirketin icra kurulu seviyesinde tanımlanan CDO mevkiine atanan Özer, yeni görevi kapsamında, LC Waikiki ürün ve hizmetlerinin dijitalleştirilmesi sürecine önderlik edecek.

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü mezuniyetinin ardından kariyerine 1996 yılında başlayan Şerafettin Özer, 1999-2006 yıllarında Yapı Kredi Bankası Uygulama Geliştirme Direktörlüğünde yazılım geliştirme uzmanı ve uygulama mimarı görevlerini üstlendi. 2006 yılında SoftTech Teknoloji Koordinatörü ve Risk Yöneticisi olarak göreve başlayan Özer, 2010 yılında aynı şirkette genel müdür yardımcılığı, 2015 yılındaysa CEO görevlerinde bulundu.

Aralık 2016’da Valensas A.Ş. CIO & COO görevine başlayan Özer, Temmuz 2018’den bu yana LC Waikiki BT Uygulama Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.