MediaCat

Lay’s tasarımcısını arıyor

Marka, sembolü haline gelebilecek, özgün ve üretilebilir cips kasesi tasarımı yarışması düzenliyor.

Lay’s tasarımcısını arıyor

Lay’s’in cips kasesi tasarım yarışması başlıyor.

Marka, sembolü haline gelebilecek, günlük yaşamda kullanabilecek özgün, kullanışlı ve üretilebilir cips kasesi tasarımını kapsayan bir yarışma düzenliyor. Yarışma sonucunda birinci seçilecek kase tasarımının üretimi yapılacak ve PepsiCo Türkiye Yiyecek tarafından Lay’s’in reklamlarında, billboardlar, outdoorlar, poster, paket tasarımları gibi tüm görsel malzemelerde kullanılıp satışa sunulacak.

Yarışma, TC ve KKTC’deki üniversitelerde Tasarım, Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültesi’nde okuyan öğrencilere, bu bölümlerden mezun ve / veya bu sektörde çalışanlara açık olacak. 01-31 Aralık 2012 tarihleri arasında www.tasarlays.com veya www.emtk.org.tr sitelerine yapılacak başvuruların ardından, birinci seçilen tasarım 30 Ocak 2013 tarihinde açıklanacak.

Yarışmayı kazanan tasarımcı, Milano’da düzenlenecek Tortona Design Week 2013’ü bir arkadaşı ile birlikte ziyaret etme şansına kavuşacak. Ayrıca toplam 1000 Euro tutarında seyahat gideri hediye edilecek. Yarışmada ikinci ve üçüncü olan tasarımcılara ise The New Ipad (32 GB 3G+WİFİİ) hediye edilecek.

Tasarımlar; yenilikçilik, marka kimliği, kullanıcı ihtiyacını karşılama ve üretilebilirlik kriterlerine göre değerlendirilecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.