MediaCat

Lale Saral Develioğlu Turkcell’den ayrılıyor

11 yıldır Turkcell’de üst düzey yöneticilik yapan Develioğlu, markadan ayrılma kararı aldı.

Lale Saral Develioğlu Turkcell’den ayrılıyor

Turkcell‘deki 11 yıllık kariyeri boyunca bölüm liderliğinden CMO’luğa kadar çeşitli görevler yürüten, son 3,5 yıldır da uluslararası işlerden sorumlu genel müdür yardımcılığı göreviyle markanın uluslararası iş birimlerinin yönetimini üstlenen Lale Saral Develioğlu, gelecek hafta sonu itibarıyla Turkcell’den ayrılıyor.

Turkcell’den önce Unilever‘de yaklaşık 12 yıl boyunca çeşitli düzeylerde yöneticilik görevleri üstlenen Develioğlu’nun, telekomünikasyon sektörünün yanı sıra, FMCG alanında da geniş tecrübesi bulunuyor. Başında bulunduğu uluslararası operasyonların son üç yıldır çift haneli büyüme kaydederek Turkcell’in büyüme payını kayda değer şekilde artırmasıyla Develioğlu, MediaCat ve Advertising Age Türkiye tarafından düzenlenen “Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar” seremonisinin 2014’te düzenlenen ikincisinde “Pazarlama Lideri” ödülü ile onurlandırılmıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.