Kutluay ailesi reklam yıldızı oldu

Kızları İrem'le birlikte bir markanın reklam filmleri için kamera karşısına geçen İbrahim-Demet Kutluay çifti, "Yıllarca beraber olmak isteyen bir aileyiz" dedi...

20.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Kızları İrem’le birlikte bir markanın reklam filmleri için kamera karşısına geçen İbrahim-Demet Kutluay çifti, "Yıllarca beraber olmak isteyen bir aileyiz" dedi.

Demet-İbrahim Kutluay çifti ve kızları İrem, E.C.A. SEREL markası için kemara karşısına geçti. Markanın yeni ürün serisini tanıtmak için çekilen reklamlarda oynayan Kutluay Ailesi, beş filmde rol aldı. Markanın sağlam ve güvenilir duruşu, kendileriyle örtüştüğü için böyle bir projede yer aldıklarını dile getiren İbrahim Kutluay, şöyle konuştu: "Reklam filmi, doğallık ve sıcaklık ortamında çekildi. Beş-altı saat süren çekimlerin sonrasında eve gidince, İrem tüm gün markanın sloganı olan ‘E.C.A Yıllarca Beraberiz’i tekrarlayıp durdu." Demet ve İbrahim Kutluay çifti, ilk kez kızlarıyla birlikte bir reklam filminde oynadıklarını ve markanın sloganında olduğu gibi yıllarca beraber olmak isteyen bir aile olduklarını ifade etti.
 

haberturk.com

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.