NGM’den indoor reklamcılık ve dijital güç etkinliği

NGM 27 Mayıs’ta Legacy Ottoman Hotel’de gerçekleşecek bir workshop ile indoor reklamcılık ve dijital ekranların etkinliği üzerine yapılan araştırmaları paylaşacak...

20.05.2010 - 00:00 | MediaCat

NGM 27 Mayıs’ta Legacy Ottoman Hotel’de gerçekleşecek bir workshop ile indoor reklamcılık ve dijital ekranların etkinliği üzerine yapılan araştırmaları paylaşacak.

Firma sahipleri, marka yöneticileri, reklam ve medya planlama ajansları ile çeşitli sektörlerden ilgili kişilerin davet edildiği bu toplantıda; çalıştığımız Araştırma Şirket Temsilcileri ve Indoor reklamcılığın gücüne inanan sektörden ve müşteri kanalından çok değerli konuşmacılar olacak. 

Indoor reklamcılık ve dijital ekranların etkinliği üzerine araştırma sonuçları ve tecrübelerin paylaşıldığı Workshop’ ta en büyük sürpriz ise Amerika’daki Nielsen Araştırma’nın dijital ekranlar üzerinde yaptığı araştırmaların başında olan Paul Lindstrom’un 4th Screen Report’u sunacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.