MediaCat

Kurtlar Vadisi Pusu’da Andy Garcia farkı

Dizi hem geleneksel, hem de sosyal ölçümlemelerde günü lider kapattı.

Kurtlar Vadisi Pusu’da Andy Garcia farkı

Sezonu büyük bir hızla açan Kurtlar Vadisi Pusu, ikinci haftasını da sosyal TV’de birinci sırada kapattı. İzleyiciler, heyecanla bekledikleri Andy Garcia’nın dönüşü için ekranlarının ve klavyelerinin başına geçerek #Amonİstanbulda dedi. Amon’un teklifine Polat’ın verdiği cevap gecenin çok konuşulan sahnelerinden biri olurken “Amon: Seni bütün felaketlerden koruyup, el üstünde tutabilirim. Polat: İstemez. Bana Allah yeter!” gecenin en çok paylaşılan alıntısı oldu. İzleyiciler gece boyunca #amonistanbulda, #vadibaşlıyor ve #ayasofya etiketlerini üzerinden etkileşime geçti.

Kurtlar Vadisi Pusu'da Andy Garcia farkı

Güldür Güldür Show, Kurtlar Vadisi Pusu’nun geri gelişi ile tahtını kaptırsa da sosyal medya reytinglerinde yerini korudu ve Esin İris’in konuk olduğu bölümü ile günü ikinci sırada tamamladı. İzleyicilerinde karışık duygular uyandıran program kimilerinde komik olmadığı ile ilgili yorumlar alırken kimilerinden de gülmek için bugünü bekledikleri ile ilgili yorumlar aldı. @doarutkay, @esiniris, @ogznakkoyunlu, @sunalali, @caglarcorumlu, @nagihanatac ve @atillatasnet en çok etkileşime geçilen hesaplar oldu.

Halk Arenası, Metin Feyzioğlu ve Tuncay Özkan’ın konuk olduğu Bayındır Stadyumu’ndan yayınıyla Sosyal TV’de üçüncü sırada yer aldı. Metin Feyzioğlu izleyicilerden destek ve katılım görürken, halkın neler istediğini doğru bir şekilde ifade ettiği ile ilgili yorumlar ağırlıktaydı. Tuncay Özkan ve Uğur Dündar’ın Feyzioğlu’nu konuşturmadığını düşünen izleyiciler tepkilerini göstermekten çekinmediler. Tuncay Özkan’ın yorumları ise program boyunca izleyiciler tarafından sıcak karşılanmadı ve tepki aldı. Halk Arenası, Perşembe günkü yayınıyla İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, İrfan Değirmenci ile Günaydın, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ve CNNTurk’teki Ne Oluyor? programlarının izleyici kitlelerini yakaladı.

Ayaz ve Öykü’nün bir türlü kavuşamamasından mutsuzluk duyan Kiraz Mevsimi izleyicileri Perşembe günü yayınlanan 2’nci fragman ile klavyelerinin başına geçti ve dizilerini Twitter reytinglerinde dördüncü sıraya yerleştirdi. Özledikleri ve bekledikleri sahnelere sonunda bu bölümde kavuşacakları ile ilgili yorumlar paylaşan izleyiciler bir yandan da Cumartesi günü yayınlanacak olan set ziyareti ile ilgili bilgileri paylaştı.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saar, sosyal reytinglerde günü beşinci sırada kapattı. 1.315 izleyiciden toplamda 2.534 tweet alan program yayılımda 1.849.842 kez izleyicilerin Twitter akışında yer aldı.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu'da Andy Garcia farkı

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 25 Eylül 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.