MediaCat

Kristal Elma’ları kimler topladı?

Türk reklam dünyası, 24. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Töreni için Suada’da bir araya geldi.

Kristal Elma’ları kimler topladı?

Bu yıl 24.sü gerçekleştirilen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri 28 Haziran 2012 tarihinde Suada’da düzenlenen görkemli törenle sahiplerini buldu.

Ana teması “Endüstrimize Güç Katan Kadınlar” olan 24. Kristal Elma’da, ödüller Aytül Özkan, Banu Erkıran, Çiçek Uyansoy, Emine Pura, Faika Ergüder, Figen İsbir, Fügen Toksü, Günseli Ocakoğlu ve Pelin Özkan tarafından verildi.

Sunuculuğunu Tiyatro ve TV Oyuncusu İrem Sak’ın üstlendiği gecenin büyük ödülleri Reklamcılar Derneği Başkanı Aytül Özkan ve Dijital Kategori Sponsoru Turkcell Bireysel Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın’ın elinden sahiplerini buldu.

1617 başvurunun gerçekleştiği 24.Kristal Elma’da, bu yıl da geçen yıl olduğu gibi Film, Basın, Çok Mecralı Kampanya ve Kampanyalar, Dijital ve Medya dalında 5 büyük ödül yer aldı.

24. Kristal Elma’nın 5 Büyük Ödülü
Basın dalında büyük ödül TTNET – Tivibu IPTV “Geleceğe Dönüş” ile TBWA" Istanbul’un olurken, Televizyon dalında büyük ödül Spectrum Medya’nın Süper FM ”Okul” ile Büro’nun oldu. Digital dalında büyük ödül Nestle’nin Nescafe 3’ü 1 Arada Muhabbet Rekoru ile Rabarba’nın olurken Medya dalında büyük ödül Philips’in Philips Smart TV ile Carat Türkiye’nin oldu. Çok Mecralı Kampanya ve Kampanyalar Dalında Büyük Ödül Elit Çikolata ve Şekerleme’nin, Elit Draje “Reklamda Acemi Çikolatada Usta” ile Concept’in oldu.
 
Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması’nın Ana Seçici Kurul Başkanlığını Ayşe Bali üstlenirken, Medya Seçici Kurul Başkanı Muharrem Ayın, Dijital Seçici Kurul Başkanı Oğuz Savaşan oldu.
 
Ustaya Saygı: “Eli Acıman Reklam Metni Özel Ödülü”
 
Geçtiğimiz yıl Ocak ayında vefat eden Reklamcılar Derneği kurucusu ve onursal başkanı Eli Acıman anısına  geçen yıl başlatılan “Eli Acıman Reklam Metni Özel Ödülü”ne bu yıl rekor sayıda başvuru oldu. Bu kategoriye başvurular geçen yıla oranla 5 katı artış gösterdi.
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.