Kristal Elma’da 482 ödül sahibini buldu

Kristal Elma Festivali, ödül töreninin ardından sona erdi.

07.10.2017 - 13:15 | MediaCat

Kristal Elma'da 482 ödül sahibini buldu

Bu yıl Reklamcılar Derneği tarafından 5-6 Ekim tarihlerinde 29’uncusu düzenlenen Kristal Elma Festivali çerçevesinde verilen ödüllerin kazananları belli oldu. 2 bin 527 başvurunun değerlendirildiği ve 7 büyük, 151 Kristal Elma, 157 Gümüş ve 167 Bronz olmak üzere toplam 482 ödülün dağıtıldığı yarışmanın ilk gecesinde Bölge Yarışması’nda Espark adına yaptığı Geleceğe Atan Kalp çalışmasıyla SVStudios, Basın kategorisinde Borusan Otomotiv Land Rover adına yaptığı Don’t Drink and Drive ile Ayahuska Tea/Peyote/Carambola çalışmasıyla TBWA\Istanbul ve Medya kategorisinde Unilever Elidor adına yaptığı #istedigimizgibi çalışmasıyla Manajans J. Walter Thompson Büyük Ödül’e layık görüldü.

İkinci gecedeyse Film – TV, Sinema kategorisinde Concept (Alliaz / Allianz Seninle), Dijtial ve Sosyal Medya kategorilerinde Muhabbet (Beşiktaş JK / Sessiz Tezahürat), Online Film kategorisinde Kompüter (Garanti Bankası / Deneysel – Basket & Hadi Ordan & Sohbetler & Şarkılı Şiir Saati & Kasko) ve Entegre Kampanyalar dalında yine Kompüter (Doğuş Dijital & puhutv / puhutv lansman) Büyük Ödül’ün sahibi oldu.

Festivalin tüm kazananları listesini aşağıdaki dosyada bulabilirsiniz.

Kristal Elma Reklam Ödülleri 2017 Kazananları Tam Listesi [PDF: 801 KB]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.