Kristal Elma’lar sahipleri ile buluştu

Bu yıl 26'ncısı düzenlenen Kristal Elma Yaratıcılık Festivali'nde kazananlar belli oldu.

19.09.2014 - 10:55 | Ali Kuru

Kristal Elma'lar sahipleri ile buluştu

Bu yıl “Bring Back the Magic” temasıyla 26’ncısı düzenlenen Kristal Elma‘nın ikinci günü sonunda, festivalden ödülle dönen tüm isimler belli oldu. Volkswagen ana sponsorluğunda gerçekleştirilen festivalin Ana Kategoriler töreninde, sekiz kategoride 61 ödül dağıtıldı.

Coca-Cola‘nın Medya (Bu Coca-Cola Senin İçin, Carat) ve Djital (Tarık Mengüç – Ben Niye Yokum?, C-Section) kategorilerindeki çalışmaları ile iki büyük ödül kazandığı yarışmada Televizyon Büyük Ödülü’nü Türk Havayolları aldı (Hayal Edince, Lowe Istanbul). Entegre Kampanya ve Kampanya Büyük Ödülü ise “Meyhanenin Güzel İnsanları” (BLAB) çalışmasıyla meyhanedeyiz.biz’e gitti.

Kristal Elma'lar sahipleri ile buluştu

Basın Büyük Ödülü’nün de Omo‘nun “Peri Masalları – Alice Harikalar Diyarında” çalışmasına verilmesiyle Lowe Istanbul, yarışmadan en çok büyük ödülle dönen reklam ajansı oldu. Yarışma Seçici Kurulu’nun Özel Ödülü’nün sahibi ise Garanti Bankası oldu (Deneysel Bankacılık, Kompüter).

Bugün sona erecek festivalin tüm kazananları listesini aşağıdaki dosyada bulabilirsiniz.

Kristal Elma Reklam Ödülleri 2014 Kazananları Tam Listesi [PDF: 380 KB]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.