MediaCat

Kara Para Aşk iki ekrana birden hükmetti

Geleneksel ölçümlemede AB grubu lideri olan dizi, Twitter’da da çok konuşuldu.

Kara Para Aşk iki ekrana birden hükmetti

Çarşamba günlerinin efsanelerinden Kara Para Aşk, geleneksel reytinglerde AB’de birinci olurken sosyal TV‘de de bir yayın gününü daha açık ara fark ile birinci sırada tamamladı. Yayından önce fotoğrafları dolaşan ve izleyicilerin heyecan ile bekledikleri meşhur duvar boyama sahnesi yoğun paylaşımların olduğu bir konu oldu. İzleyiciler Tayyar’dan nefret etseler de zekâsı kabul etmek gerektiği üzerine yorumlar yaptı. Arda, gecenin şüpheleri üzerine çeken karakteriydi.

Kara Para Aşk iki ekrana birden hükmetti

Benim Adım Gültepe yeni yayın döneminde üçüncü haftasına girerken istikrarlı bir şekilde ikinci sıradaki yerini korudu. İzleyicilerin bir önceki bölümden daha heyecanlı ve daha güzel bulduklarını dile getirdikleri yeni bölümde, izleyiciler bu başarının ekipten kaynaklandığı ile ilgili yorumlarını paylaştı. “Takoz: ‘Neden yardım ediyorsun bana Seyfi ?’ Seyfi: ‘Çünkü aynı çöplükteyiz…'” alıntısı gece boyunca izleyiciler tarafından en çok paylaşılan alıntı oldu.

Haber programlarının zaferiyle şekillenen bir ilk beşte Fatih Portakal‘ın sunduğu Fox TV Ana Haber Bülteni günü üçüncü sırada tamamladı. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ve İrfan Değirmenci ile Günaydın’da sabah haberlerindeki rekabeti sürdürdü. Çalar Saat, sosyal medya reytinglerinde günü dördüncü sırada kapatırken Günaydın hemen arkasından beşinci sırada geldi.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Kara Para Aşk iki ekrana birden hükmetti

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 17 Eylül 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.