MediaCat

Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar: Güldeniz Şeşen

Serimizi Güldeniz Şeşen’i ağırlayarak sonlandırıyoruz.

Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar: Güldeniz Şeşen

6 – 10 Kasım 2017’de sektörün önde gelen isimlerini Zorlu PSM’de buluşturmaya hazırlanan Brand Week Istanbul‘un da odağına aldığı “efsane” temasından hareketle MediaCat Online’da başladığımız “Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar” video dizisini, Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Movida Ajans Başkanı Oğuzhan Akay, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Rafineri Kreatif Grup Direktörü Setenay Özcan Yıldırım, C-Section Ajans Başkanı ve Kreatif Direktörü Enis Orhun, Happy People Project Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı Yaşar Akbaş, Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey ve Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık ve Titrifikir Kurucu Ortağı ve ECD’si Kerem Kanık‘ın ardından Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Grup Başkanı Güldeniz Şeşen ile noktalıyoruz.

Ülkemiz reklamcılık sektörünün önde gelen isimlerine kendilerine göre tüm zamanların en iyi reklamını sorduğumuz ve efsane reklamlarının hangisi olduğunu gerekçeleriyle birlikte dinlediğimiz serinin son konuğu Güldeniz Şeşen’e göre tüm zamanlara damgasını vurmuş efsane reklam için buyurun.

Brand Week Istanbul’a saatler kala efsaneler arasında yerini almak ve/veya etkinliğin zengin programına göz atmak isteyenler Brandweekistanbul.com adresinden etkinliğe dair detaylara ulaşabilir.

Brand Week Istanbul’un baş döndüren programında yolunu kaybetmekten çekinenler ise Brand Week Istanbul mobil uygulaması rehberliğinde etkinliğin tadını çıkarabilirler.

Brand Week Istanbul’da görüşmek üzere!

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.