Ufuk Işık’ın Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2018 favorilerini paylaşıyor.

18.05.2018 - 21:28 | Arzu Nilay Kocasu

Ufuk Işık

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 18-22 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak 2016 yılından bu yana yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye Come to Movida ECD’si Emrah Akay, Rafineri Kıdemli Reklam Yazarı Anıl Fatih Tiryaki, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar ve Alametifarika ECD’si Ozan Özüm Özbey‘in ardından Reklamcı Ufuk Işık ile devam ediyoruz.

İşte Ufuk Işık’a “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Now or Never – Orange Mısır

Reklam Ajansı: Fortune Promoseven Kahire (FP7/CA)

Dört Dünya Kupası gördüm böyle tatlı bir Dünya Kupası sevgisi görmedim. Film Craft’ta güzel bir şeyler alır gibi. Almalı. Ben olsam verirdim. Belki de o yüzden ben yokum.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.