MediaCat

Setenay Özcan Yıldırım’ın Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2017 favorilerini paylaşıyor.

Setenay Özcan Yıldırım’ın Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17-24 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak geçen yıl ilkini yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Wanda Digital Kreatif Direktörü Enis Baruh, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Alametifarika Kreatif Direktörü Odisseas Sevsevme, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, Manajans/JWT Kreatif Direktörü Sami Basut, Puck Global Kreatif Direktörü Haluk Erkmen, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, MullenLowe İstanbul ECD’si Emrah Akay, Ogilvy & Mather İstanbul ECD’si Selim Ünlüsoy, Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey, BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Happy People Project Ajans Başkanı Yaşar Akbaş, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Grup Başkanı Güldeniz Şeşen ve Plasenta Conversation Agency Kreatif Grup Başkanı Cem Etyemez‘in ardından Rafineri Kreatif Direktörü Setenay Özcan Yıldırım ile devam ediyoruz.

İşte, Setenay Özcan Yıldırım’a “bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Meet Graham – Transport Accident Commission

Ajans: Clemenger BBDO Melbourne

Tokat gibi bir iş… Bunca yıldır trafik kazalarına karşı binlerce iş gördük ve neredeyse körleştik. Böylesine “tüketilmiş” bir alanda bu güçte bir iş yapmak büyük başarı. Konuya bakış açısı, uygulaması o kadar farklı, gerçek ve sarsıcı ki hayran kalmamak elde değil.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.