MediaCat

Kral Müzik Ödülleri’ne geri sayım başladı

18 yıldır Kral tarafından düzenlenen ve müzik dünyasının en iyilerinin belirlendiği ‘Kral Müzik Ödülleri’ne sayılı günler kaldı.

Kral Müzik Ödülleri’ne geri sayım başladı

Türk müzik dünyasının en önemli organizasyonu olan KRAL Müzik Ödülleri’nin 18.’si bu yıl 30 Nisan Pazartesi  gecesi İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Müzik dünyasının nabzını tutan 18. Kral Müzik Ödülleri’nin aday adayları; meslek birliklerinden alınan bilgiler ışığında ülkemizin önde gelen yapımcılarının, radyocularının, müzik adamlarının ve sanatçılarının görüşlerine başvurularak belirlendi. Aday adayları seçilirken 2011 yılı içinde yayınlanan prodüksiyonlar , bir yıl boyunca en çok satanlar, en çok dinlenenler listeleri dikkate alındı.

Aday adayları oylaması sonrasında sanat, spor, cemiyet, iş ve medya dünyasının ünlü isimlerinden oluşan 50 kişilik uzman jüri, 150 yerel & bölgesel televizyon ve radyocuların temsilcilerinden oluşan juri ile birlikte MÜYAP Fiziki satış rakamları, MÜYAP Dijital İndirme ve Dinlenme Raporları, Nielsen 2011 Yılı Radyolarda En çok çalınan şarkılar listesi, Nielsen radyolarda şarkıları en çok çalınan şarkıcılar listesi verileri ışığında juri ve halkın oylarıyla her kategoride yarışacak 5 aday belirlenecek.

Oylamaya katılmak isteyenler www.kralmuzikodulleri.com adresini ziyaret edebiliyor.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.