MediaCat

Tivibu ve Samanyolu’ndan interaktif iş birliği

Uygulama ile TV kanallarının birebir izleyicilerine ulaşarak daha ilgi çekici programlar hazırlamasına yardımcı oluyor.

Tivibu ve Samanyolu’ndan interaktif iş birliği

Televizyon yayınını tek yönlü olmaktan çıkarıp, izleyici katılımı ile interaktif bir şekle getiren yepyeni kanal uygulaması Samanyolu TV ve Tivibu iş birliği ile hayata geçirildi.

TİVİBU interaktif kanal uygulaması ile izleyicilerle televizyon üzerinden gerçek bir etkileşim sağlanıyor. Uygulama, izleyicilerin aktif kullanıcılar olmalarını sağlayarak yayın içeriğine katılımlarını arttırıyor ve yayın içeriği ile ilgili anlık sorular sorulabilmesine imkan sağlıyor. İzleyiciler telefon ya da internete ihtiyaç duymadan, izlediği programdan kopmadan televizyon üzerinden katılabiliyor.

Uygulama ile TV kanallarının birebir izleyicilerine ulaşarak daha ilgi çekici programlar hazırlamasına yardımcı oluyor. Sonuçlar hem toplu halde hem de bölge, yaş grupları, cinsiyet, eğitim, gelir düzeyi vb kriterlere göre listelenebiliyor.

Türkiye’de ilk kez Samanyolu TV’nin dizileri Farklı Boyut, Ve İnsan Aldandı, Şefkat Tepe ve Farklı Desenler dizileri üzerinde uygulanan ve oldukça başarılı sonuçlar çıkaran İnteraktif Kanal Uygulaması ile artık izleyiciler de anında izlediği programa dahil olabilecek.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.