MediaCat

Konu sağlıksa gerisini AXA tamamlar

AXA Sigorta’nın yeni reklam filmi yayında.

Konu sağlıksa gerisini AXA tamamlar

AXA Sigorta, yeni iletişim kampanyası Sağlığım Tamam kapsamında yeni bir reklam filmi yayınladı.

Odağına sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapan aileleri alan filmde söz konusu sağlık olduğunda yapabileceklerimizin sınırlı kalabildiğini söyleyen AXA Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü Sağlığım Tamamın avantajlarını aktarıyor.

64 ve 35 saniyelik versiyonlarıyla televizyon ve dijital mecralarda yayınlanan film Medina Turgul DDB imzası taşıyor.

AXA Sigorta Sağlığım Tamam kampanyasını hayata geçirmelerinden mutluluk duyduklarını belirten AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşçan, “Son dönemde hayata geçirdiğimiz kampanya ve hizmetlerimizin yanı sıra hazırladığımız Sağlığım Tamam iletişim kampanyasıyla sigortalılarımızın sağlıklarını korumalarına destek olmak adına seferberliğimize hız kattığımızı söyleyebilirim. Sigortalılarımızın bütçelerini zorlamadan, özel hastanelerde tedavi olma ayrıcalığından yararlanması ve kaliteli sağlık hizmetlerinden faydalanması bizim için çok önemli. Müşterilerimize her zaman yanlarında olduğumuzu hissedebilecekleri reklam filmleri hazırladık. Aynı zamanda kampanyamızdan daha geniş kitlelerin haberdar olabilmesi amacıyla 360 derece bir kampanya hayata geçirdik. Televizyon, radyo, dijital, açıkhava ilanlarımızla acente kanallarımıza da destek veriyoruz. Ürünümüzün avantajlarını sigortalılarımıza daha net anlatmak ve sigorta bilincini de artırmak amacıyla çalışmalarımıza bundan sonraki süreçte de devam edeceğiz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.