MediaCat

Konkur daveti alana kadar bu sandviç rehine

Reklam ajansı Mojo Supermarket’tan Popeyes’a akıllı seçim yapma çağrısı.

Konkur daveti alana kadar bu sandviç rehine

Geçtiğimiz ay sonunda Popeyes’ın ABD’de reklam konkuru başlatacağını duyan reklam ajansı Mojo Supermarket, konkurda yer alabilmek için “karanlık” bir yola başvurdu ve markanın tavuk sandviçini rehin aldı.

Hafta başında markaya LinkedIn paylaşımıyla seslenen ajans, rehin tutulan sandviçi gösterdi ve ajansa “akıllıca seçim yapıp” davetiye yollaması için üç gün süre tanıdı.

Ajansın iş geliştirme ve yeni işbirliklerinden sorumlu ismi Dylan Neuhaus, ” Yeni işlere yaklaşımımız hiçbir zaman geleneksel türden olmadı. Kiminle çalışacağımız konusunda bilinçli olarak seçici davranıyoruz. Popeyes’ın yarattığı heyecanı seviyoruz ve sadece yeni bir sandviç çıktığında değil, bu hissi insanlara her gün taşımalarına yardımcı olmak istiyoruz. Doğru iş ortağını bulmak her zaman kolay olmaz. Bazen dikkatlerini çekmek için bir şeyleri kaçırmak gerekir” yorumunda bulunuyor.

Mojo Supermarket Kreatif Grup Direktörü Kate Carter ise Popeyes’ın kendi kapılarını çalmasını beklemektense doğrudan Popeyes’a ulaşmayı seçtiklerini söylüyor.

Ajansın metin yazarı Brian Marcolini ise “Sandviç şu an tehlikede değil. Önümüzdeki 48 saat boyunca iklim kontrollü ortamda, güvenli bir yerde olacak. Sonra mı? Popeyes’a bağlı” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.