MediaCat

Kondom gibi paketlenen güneş kremi

Cilt bakım markası Pavise, erkeklerin güneşten korunma konusundaki farkındalığını artırma hedefinde.

Güneşten korunma konusunda farkındalıklarının eksik oluşu, kadınlara kıyasla erkeklerin cilt kanserine yakalanma olasılığını iki kata kadar artırabiliyor. Cilt bakım markası Pavise, yeni dijital kampanyasında ürün ambalajlarında tanıdık bir değişikliğe imza atarak erkekleri güneşten korunmaya davet ediyor.

Instagram ve Facebook’ta yayınlanan kampanyayla marka, erkeklerin cüzdanlarında taşıyarak her yere götürebilecekleri beş paketlik Zevk Paketi’ni tanıtıyor. Kondom ambalajındaki güneş kremlerine “Korunma hiç bu kadar iyi hissettirmemişti”, “Bağlılık sorunları var”, “Varla yok arası”, “Maksimum koruma” sloganları eşlik ediyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Pavise (@pavise)’in paylaştığı bir gönderi

Güneş kreminin genelde çok sıkıcı bir kategori olarak görüldüğünü söyleyen Pavise Kurucusu Sophie Bai, “Başta erkekler olmak üzere pek çok insan, güneş kremini çirkin bir şişe ve istenmeyen kokusuyla eczane raflarında duran bir plaj ürünü olarak görüyor. Erkeklere güneşten korunmanın önemi göstermek ve hoşgörülerini kazanmak için Zevk Paketi fikrini ortaya attık” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.