Koç medya konkuru açtı

Koç Holding, bütün medya planlama işlerini emanet edecek ajansı veya ajansları belirlemek üzere medya konkuru açtı. Edinilen bilgiye göre...

05.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Koç Holding, bütün medya planlama işlerini emanet edecek ajansı veya ajansları belirlemek üzere medya konkuru açtı. Edinilen bilgiye göre ZER A.Ş’nin koordinasyonunda ‘medya planlama ajansı seçim’ süreci 26 Şubat 2010 tarihinde başladı.

TİAK ve BİAK abonesi olan tüm medya planlama ajanslarına konkur süreci ile ilgili davet mektubu ve katılım dosyası gönderildi.

Bu ilk etapta ajanslara, ajansla ilgili bilgi edinmek ve Koç markalarının medya planlamasını üstlendikleri takdirde nasıl bir yönetim uygulayacaklarına, nasıl bir fark yaratacaklarına ilişkin yaklaşımlarını öğrenmek üzere 19 soru yöneltildiği söyleniyor. Ajanslardan bu 19 sorunun yanıtlarını en geç 19 Mart gününe kadar Koç Grubu yetkililerine ulaştırmaları talep ediliyor.

Bu arada konkur sürecinin Koç’un satın alma şirketi olan Zer AŞ tarafından ve Hakan Gören yönetiminde yürütüleceği ifade ediliyor.

Kısa listede yer alacak medya ajansları ile, göndermiş oldukları tüm dökümanlarla ilgili karşılıklı görüşme yapılacak ve çıkacak puanlara paralel, Koç Holding’in 3 yıl için medya planlama hizmeti alacağı medya ajansları belirlenecek.

İki aşamadan oluşan medya planlama ajansı seçim sürecinin Nisan ayında sonuçlanması bekleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.