Kırmızı için düğmeye basıldı

Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri 2006 katılıma açıldı.

22.09.2006 - 00:00 | MediaCat

Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri 2006 katılıma açıldı.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve basın reklamlarında yaratıcılığı teşvik etmek, bu alanda başarılı çalışmaları ve reklamcıları ödüllendirmek amacıyla Hürriyet Gazetesi tarafından hayata geçirilen Kırmızı Ödülleri’ne son katılım tarihi 17 Kasım 2006 olarak açıklandı.

İlk kez 1 Kasım 2005 – 31 Ekim 2006 tarihleri arasında yayınlanmış basın reklamlarına açık olan Kırmızı Ödülleri’nde bu yıl toplam 35 ödül için yarışılacak. Bu yıl yapılan değişiklikler arasında medya ajanslarına yönelik kategorilerdeki artış dikkat çekiyor.

İlk kez geçen yıl medya ajansları için açılan En İyi Sayfa Kullanımı ve En İyi Proje Uygulaması kategorilerine bu yıl üç ilave yapıldı: En İyi Yan Yayın Kullanımı, En İyi Gündem Bağlantılı Reklam ve En İyi Özel Hedef Kitle Uygulaması.

Medya kategorilerinin yanı sıra 7 genel ve 19 sektörel kategori ile üç özel ödül bulunuyor. Tüm kategori birincileri arasından seçilen büyük ödül Kıpkırmızı ile birlikte toplam ödül saysı bu yıl 35’e çıkmış oluyor.

Kırmızı Site
Kırmızı Ödülleri’nin bu yıl gerçekleştirdiği önemli değişikliklerden biri de Sistemsensin tarafından genişletilen içeriği ile yenilenen İnternet sitesi. İlk kez bu yıl Kırmızı’nın www.kirmiziodulleri.com adresindeki sitesinde İnternet üzerinden de katılım yapılabilecek.

Kullanıcılar dilerlerse İnternet üzerinden yarışmaya katılabildikleri gibi, dilerlerse Tanıtım ve Başvuru Kitapçığı’nı İnternet sitesi’nden indirip geleneksel yollardan da katılımda bulunabilecekler.

Kırmızı kampanya
Kırmızı Ödülleri 2006’nın katılıma açıldığı, Klan İletişim tarafından hazırlanan ve 21 Eylül 2006 tarihinde başlayan basın kampanyası ile duyuruluyor. Çeşitli gazetelerde, gazete yan yayınlarında ve aylık dergilerle haftalık dergilerde yayınlanacak kampanya, Kırmızı’nın alışılagelmiş tarzından farklı bir yaklaşım sergiliyor.

Fotoğraf çekimleri Fethi İzan tarafından gerçekleştirilen basın kampanyasında, Kırmızı’nın reklamcının hayatının her aşamasında olduğu vurgulanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.