MediaCat

Reklam dünyasının yeni genç kuşak oyuncusu

Aida İletişim, katıldığı SporİST’06, OutDoor-İnDoor fuarlarında da ziyaretçileri için sloganının gereğini yaparak bünyesine eklediği yeni enstrümanlarıyla sahnesini renklendirdi.

Reklam dünyasının yeni genç kuşak oyuncusu

Aida İletişim, katıldığı SporİST’06, OutDoor-İnDoor fuarlarında da ziyaretçileri için sloganının gereğini yaparak bünyesine eklediği yeni enstrümanlarıyla sahnesini renklendirdi. Son olarak 5-10 Eylül tarihleri arasında düzenlen CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’ndaki standında ziyaretçileri ile buluşan Aida İletişim, “Şehir Bir Sahnedir. Her Gün Binlerce Marka Bu Sahneye Çıkar” sloganı ile hem sektöre teknolojik uygulamaların gerekliliğini belirten hem de müşterilerine farklı mecralarda ki çalışmalarıyla hizmet sunan Aida ziyaretçilerini ağırladı.

Aida İletişim, “Dikkat-İlgi-Arzu-Hareket” felsefesiyle hareket ederek; profesyonel ekibiyle reklam verenlere hizmet sunarak markaları İstanbul’da ayda 30 milyon kişi ile buluşturarak çalışmalarına hızla devam ediyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.