Kimin kaç dilim pizza hakkı var?

Pizzanın herkesin hakkı olduğunu savunan Pizza Pizza'nın herkes için bir dilimi var.

18.08.2022 - 15:17 | Sencer Uçar

Pizza Herkesin Hakkı platformu kapsamında geçtiğimiz günlerde 12 ay sabit fiyat garantili enflasyon geçirmez pizzasını tüketiciyle buluşturan Kanadalı pizza zinciri Pizza Pizza, kimin ne kadar pizza hakkının olduğunu pizza grafiklerle gösteriyor.

Her biri farklı dilimleri gösteren 60 farklı çalışmanın yer aldığı kampanyada eve giden, işe giden ve uyumaya gidenlerin, Toronto’yu farklı telaffuz edenlerin hatta düz dünyacı ya da MySpace kullanıcılarının bile pizza hakkı korunuyor.

Platformlarının herkesin cebine ve damak tadına uygun lezzetli pizzalara ulaşma hakkı olduğunu desteklediğini söyleyen Pizza Pizza Pazarlama Başkan Yardımcısı Adrian Fuoco, “Tüm Kanadalıların pizzaya dair ihtiyaç ve isteklerini temsil etme hedefindeki bir markayız ve pizza grafikler bu konudaki kararlığımızın kusursuz bir ispatı. Aynı zamanda marka kimliğimizden şaşmamak ve Kanadalılara biraz neşe katmak istiyoruz” yorumunda bulunuyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Pizza Pizza
  • Reklam Ajansı: Zulu Alpha Kilo
Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.