MediaCat

Kim demiş kediler nankör olur diye

New York Lottery’den hem önyargıları hem de kalpleri eriten bir reklam filmi.

Kim demiş kediler nankör olur diye

Kedilere dair iki büyük önyargıyı bir kez daha yıkmaya hazır olun. İlk olarak, kediler nankör değildir. İkincisi, kara olsun ya da olmasın, hiçbir kedi uğursuzluk getirmez.

Sizin bu tip önyargılara sahip olmadığınızı biliyoruz. Niyetimiz, kedi dostlarıyla safları sıkılaştırıp, kedi sevmeyenlere ince bir mesaj vermek. Vesile olan ise yayınladığı son reklam filmi ile New York Lottery. Bir de reklamın kahramanı kedi elbette. Tüm sevimliliği ile yaşlı arkadaşının dükkânında takılıyor; pencereden dışarıyı izleyip müşterilere sürtünüyor. Noel’i yalnız geçirecek. En azından dükkândaki dostu öyle düşünüyor. Zira yaşlı adam akşam olunca kapıyı kilitleyip evin yolunu tutuyor.

Yaşlı dostunun hayatının en yakın takipçisi o tabii. Elbette bir planı olacak onu mutlu etmek için. Nankör olsaydı yanılırdık da, olmadığı için içimiz rahat. Kapı kapanır kapanmaz rafların arasına dalıyor. Boynuna küçük bir torba geçirip yola düşüyor. Otobüs herhalde ücretsizdir. Efendi gibi bekleyip, atlıyor otobüse. Tepeden düşen kar taneleri, soldan geçen Noel Baba derken dostunun bacasından içeriye kaydırıyor patilerini. Yaşlı dost, yalnız olduğunu zannettiği için uyuyakalmış. Hiç uyandırmıyor, torbasından çıkardığı kazı kazanı Noel çorabının içine bırakıveriyor; sonra da yakışıklı bir tebessüm.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.